Toptan iç giyim

Katalogla evde satış yapanlar yada dükkan/mağaza işletenlere...

     Türkiye’de üretilen en kaliteli iç giyim ürünlerini, hem Türkiye’ye hemde tüm dünya’ya internet üzerinden toptan satışını yapmaktayız.Ayrıca Türkiye ve Avrupa ülkelerinde iç giyim ürünleri ile ilgili dükkân ve mağaza işletmesi olanlar veya açmayı düşünenler içinde özel toptan bayilik fiyatları veriyoruz.

toptan-ic-giyim-urunleri 

Bayimiz olmak istermisiniz ?

 Bu toptan fiyatlar gerçek toptancı fiyatlarıdır.Bizi farklı kılan, tüm iç giyim, çorap, pijama v.b. ürünlerini Tekbir çatı altında toplayarak gerçek toptan fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Anıt-Belinay-anıl-fk-penyemood-donwear-orkide- x-lady-  x-man-  jumelles-nuray-maranda-terye ve

bunlar gibi bir çok ünlü markaların toptan satışını yapmaktayız.Ürün çeşitliliği ve yeni markalar her geçen gün artmaktadır.

Ürün tedarikçiniz biz olalım..

   Satmak istediğiniz ürünleri tek tek aramayın, her ürüne veya markaya ayrı ayrı korgo ödemeyin ve mal tedarik edeceksiniz diye zaman kaybetmeyin. Binlerce ürün çeşidiyle ve her geçen gün ürün ağımızı genişleterek daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.Telefonla yada sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilerek en geç 2 gün sonra elinize ulaşacaktır.

Yandex.Metrica