toptan iç giyim-Katalogla evde satış

Artık Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?

Artık kendi işinizi kurarak hayalini kurduğunuz hayatı yaşamak çok kolay.Evden katalogla iç giyim satışı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.İcgiyimburda.com’un vermiş olduğu ucuz toptan fiyatla, katalog ve ürün desteği ile evden satış yaparak sizde kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.Özellikle ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği sermayesiz ve risksiz bir iş fırsatı.Ayrıca aylık satış cirosu yüksek olan müşterilerimiz ve dükkan işleten veya yeni açmak isteyenler içinde, bayilik sitemimizle fiyatları daha düşük toptan fiyatla alabilir ve yüksek kârla satabilirsiniz.

Mesleğiniz ne olursa olsun;İster öğretmen, ister hemşire, ister ev hanımı. Yasal olarak 18 yaşını doldurmuş herkesin katalogdan satış yapabileceği bir iş.jetnetworking,avon,avrupanetworking,oriflame gibi sitelerin kataloglarından satış yapıyorsanız işiniz çok daha kolay.Sizde müşterilerinize daha fazla katalogla daha çok ürün seçeneği sunarak satışınızı artıra bilirsiniz.

Siz de sıfır risk ile evden katalogla satış yaparak seçkin markaların koleksiyonunu satabilirsiniz. Sıfır risk; çünkü satamadığınız ürünleri koşulsuz geri alıyoruz ve sermaye gerekmiyor.

•Verdiğiniz siparişler elinize ulaşmadan para ödemezsiniz.

•Sitemizde kayıtlı üyelerden kayıt ücreti, aidat alınmaz.

•icgiyimburda.com'da kataloğa ücret ödemezsiniz.

•Zorunlu alışveriş limiti yoktur.

Hayırlı Alışverişler.. Telefonlarımız

0544 411 80 70

(0224) 221 10 85

info@icgiyimburda.com

evde katalogla satış

Yandex.Metrica