Evde satış yapmak

Evden satış yapmak istiyorum diyenler, sizde evden, işten yakın çevrenize satış yaparak para kazanabilirsiniz.satış yapmak çok kolay,Üstelik hiçbir sermaye gerektirmeden hemen başlayabilirsiniz. Yapacağınız tek şey sitemize ücretsiz üye olarak başlamak.Evden çalışarak ek gelir etmek ve bütçelerine katkıda bulunmak isteyen, özellikle bayanlar tarafından en çok tercih edilien iştir.Evden satış yapmayı denemek isteyen bayanların aradığı, güvenilir bir firmadır.İcgiyimburda.com bu kanuda müşterilerine en uygun fiyatları, en çok çeşidi sağlamaktadır.Ayrıca sattığınız ürünlerin tamamını stoklarda bulundurarak eksik ürün göndermeme konusundada hassastır.Satın aldığınız ürünlerin tamamına ayrıntılı fatura kesilir.Yurt içi ve yurt dışı faliyet gösteren firmamız Ayfanet Ltd.Şti. olarak size en büyük desteği saylamak için sürekli kendini geliştirmektedir.

Nasıl satış yapabilirim?

Elinizde ürün bulundurarak satış yapabilirsiniz. Sitemizden satış yapmak çok kolaydır.iç giyim ürünlerinde kumaş ve dikiş kalitesini gösterebilmek önemlidir.Bu nedenlerden dolayı elinizde mal bulundurarak satış yapmak satışlarınızı yüksek oranda artıracaktır. Elinizde mal bulundurmaktan çekinmeyin çünkü satamadığınız ürünleri geri alıyoruz.

Nasıl üye olurum?

En ucuz fiyatlarla alışveriş yapabilmek için burdan üye olabilirsiniz.Üyelik ücretsizdir ayrıca aidat ve aylık kota doldurmanızı gerektirmez.


Yandex.Metrica